سیاست حریم خصوصی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

حریم خصوصی کاربران ایمنیزه چیست؟

مجموعه فنی مهندسی ایمنیزه به طور کامل تمامی اطلاعات مشتریان خود را با دقت فراوان در فضای ابری با تکونولوژی های امنیتی کلود محافظت می کند . این اطلاعات شامل نام کاربری کاربران وب سایت و همچنین شماره تماس و یا آدرس ایمیل کاربران می باشد.

آیا این خدمات دارای پشتیبانی هستند؟

شرایط گارانتی دوربین مداربسته برای تجهیزات حفاظتی و نظارتی  کاملاً وابسته به کیفیت دوربین مدار بسته و امکاناتی که شرکت مربوطه به شما ارائه می‌دهد میباشد مجموعه فنی مهندسی ایمنیزه به عنوان نماینده رسمی  محصولات فراگستر الکترونیگ، با داشتن یک تیم تخصصی در حوزه تعمیرات و نصب دوربین مداربسته این امکان را برای شما فراهم می کند که تمامی محصولات ما دارای ۲۴ ماه گارانتی به معنای واقعی و ۲ الی ۵ سال خدمات پس از فروش تجهیزات دوربین مداربسته می باشد.

لازم به ذکر است مجموعه فنی مهندسی ایمنیزه برای تمام تجهیزاتی را که به شما جهت نصب دوربین مداربسته ارائه می کند این ویژگی امتیاز را می‌دهد که در صورتیکه دستگاهای شما دچار مشکل و یا خرابی شد ابتدا با استفاده از مشاوره های تلفنی و کمک از راه دور سعی در رفع مشکل شما دارد، در صورتی که به صورت تلفنی مشکل شما برطرف نشد یک تیم تخصصی به محل شما اعزام تجهیز مربوطه ایران بررسی و در صورت نیاز به محل تعمیرگاه این فروشگاه ارسال و در اسرع وقت تعمیر و به شما عودت داده خواهد شد و در صورتی که این تجهیزات قابل تامین باشد یک تجهیز نو به شما ارائه می گردد.

نحوه پرداخت هزینه خدمات چگونه است؟

مجموعه فنی مهندسی ایمنیزه باتوجه به کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده این افتخار را دارد که بعد از نصب و راه اندازی پروژه دوربین مداربسته و در صورت تائید کار فرما مبلغ نهایی پروژه پرداخت می گردد. تیم حرفه ای ایمنیزه در تمامی شرایط در کنار شما هستند از مشاوره رایگان قبل از خرید به همراه بازدید رایگان در محل تا انتهای پروژه.