کدام دستیار صوتی هوشمند بهتر است؟

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
دستیار صوتی هوشمند

الکسا و دستیار Google به عنوان برترین سیستم عامل های کنترل صدا (دستیار صوتی هوشمند) ظاهر شده اند. در اینجا نحوه جمع آوری محبوب ترین بلندگوها در کیفیت صدا ، کمک صوتی ، کنترل خانه هوشمند و موارد دیگر آورده شده است.

دستیار صوتی هوشمند
دستیار صوتی هوشمند

دستیارهای صوتی دقیق تر
Amazon Echo و Google Home فقط بلندگو نیستند بلکه سیستم عامل هستند. در حالی که سخت افزار فیزیکی آنها خیلی زود به روز نمی شود ، سرویس هایی که به آنها نیرو می دهند – الکسا و دستیار Google – در یک وضعیت ثابت تغییر می کنند. یک اسپیکر هوشمند معمولاً دروازه ای برای ورود به اکوسیستم دستیار صوتی است. وقتی Echo یا Google Home را انتخاب می کنید ، یک طرف را انتخاب می کنید – اینکه آیا خانه خود را با الکسا یا دستیار Google از طریق صدا فعال کنید.

Echo برای مدت طولانی گزینه ویراستاران ما بوده است و هنوز هم دارای چند مزیت است ، مانند اینکه می توانید از چندین کلمه بیدار استفاده کنید. اما در طول یک سال گذشته ، قیمت گوگل هوم ارزان شده است و ما احساس می کنیم دستیار Google جلوتر رفته است و همین حالا خانه را به گزینه بهتری تبدیل کرده است.

دستیار صوتی هوشمند
دستیار صوتی هوشمند

الکسا در مقابل دستیار صوتی هوشمند Google
هر دو آمازون الکسا و دستیار صوتی هوشمند گوگل به دستیار صوتی عالی تبدیل شده اند. آنها دارای ویژگی های دوئل هستند: الکسا از چندین کلمه بیدار پشتیبانی می کند ، به عنوان مثال ، در حالی که Google به شما امکان می دهد موسیقی خود را در ابر خود بارگذاری کنید.


نصب دوربین مداربسته


 

اگر بخواهید به نحو خاص آن پایبند باشید ، الکسا قابل تنظیم تر است ، در حالی که استفاده از دستیار Google آسان تر ، ناامیدکننده تر و روان است. جمع آوری ترکیبات مختلف کلمات در Google به احتمال زیاد به یک پاسخ مفید منجر می شود. اما اگر عبارات الکسا را ​​یاد بگیرید و بخاطر بسپارید ، می توانید برای یافتن منابع اطلاعاتی مبهم و مهارت های بیشتر با مارک های بزرگ شخص ثالث مانند Lyft ، جستجو کنید.

بهترین مهارتهای آمازون الکسا را ​​بررسی کنید
بلندگوهای گوگل به طور کلی صدای بهتری دارند. اما جک خروجی ۳.۵ میلی متری مدل های آمازون و همچنین افزونه Echo Input دنیای عظیمی از بلندگوهای شخص ثالث را باز می کند که پس از آن می توانید با تلاش کم الکسا را ​​فعال کنید. اکنون هر دو دستیار صوتی هوشمند در طیف وسیعی از بلندگوهای شخص ثالث از جمله محصولات شاخص Bose و Sonos در دسترس هستند.

کدام بلندگو در خانه شما بهتر به نظر می رسد؟
آخرین آمازون اکو (تصویر زیر) بسیار جذابتر از مدل قبلی خود است. این یک سیلندر اسکات است ، حدود شش اینچ ارتفاع ، با چندین پارچه قابل جابجایی و پوشش های چوبی ، بنابراین می تواند در طیف وسیعی از طراحی های خانه قرار بگیرد. بالای اکو دارای یک حلقه حجم است که هر زمان الکسا فعال شود ، روشن می شود. دو دکمه دارد: یکی که میکروفن را خاموش می کند و یک دکمه Action چند منظوره.

منبع : https://www.pcmag.com/news/amazon-echo-vs-google-home-which-smart-speaker-is-best

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *