نصب دوربین مداربسته در تهران – قسمت اول

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
5 نکته برای تنظیم دوربین های امنیتی خانه هوشمند

سلام دوستان، امیدوارم همه عملکرد خوبی داشته باشند. اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً قصد دارید امنیت خانه یا هر ملک دیگری را افزایش دهید تا امنیت و شادی شما و عزیزانتان را حفظ کنید ، اما در نهایت با تمام اطلاعات فنی موجود در مورد سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته اشتباه گرفتید.

نصب دوربین مداربسته در تهران

نگران نباشید ، تیم نصب دوربین مداربسته ایمنیزه در کنار شماست:

تکنولوژی نصب دوربین مداربسته:

نوع تکنولوژی سیستم‌های دوربین مداربسته را از یکدیگر متمایز کنید.

دنیای تکنولوژی های دوربین های مداربسته بسیار وسیع و گسترده می باشد که شما اگر از قبل با آن ها آشنا نباشید در نصب دوربین مداربسته در تهران سر در گم می شوید.

به طور کلی سیستم های نظارتی به ۲ دسته تقسیم می شوند: ۱- دوربین های مداربسته دیجیتال ( تحت شبکه ) ۲- دوربین های مداربسته آنالوگ (AHD – HD-CVI و …)

دوربین های مداربسته تحت شبکه

دسته بندی اول یعنی دوربین های مداربسته دیجیتال که در بازار دوربین های مداربسته تهران به عنوان تحت شبکه از آن ها یاد می شود عضو خانواده گران قیمت دوربین های مداربسته هستند و با توجه به نسل این دوربین ها قیمت های آنها با یکدیگر متفاوت هستند، که از جمله تفاوت آن ها می توان به POE بودن و یا نبودن دوربین ها آشاره کرد.

اگر نمی دانید POE چیست نگران نباشید در ادامه با آن آشنا خواهید شد.

نصب دوربین مداربسته در تهران
نصب دوربین مداربسته در تهران

دوربین های مداربسته AHD

در دسته بندی دوم دوربین های مداربسته دسته آنالوگ که به آن ها دوربین های مداربسته AHD می گویند که دسته بندی دوربین های مداربسته AHD دارای تکنولوژی های متفاوتی هستند که میتوان HD-TVI – HD-CVI – AHD – CVBS و … را نام برد که هر کدام مخصوص برند خاصی از شرکت های تولید کننده دوربین های مداربسته می باشن، به طور مثال تکنولوژی HD-CVI مخصوص شرکت داهوا می باشد که مجموعه فنی مهندسی ایمنیزه محصولات شرکت داهوا را با گارانتی رسمی فراگستر در ایران عرضه و نصب می نماید.

برای چه چیزی دوربین مداربسته نصب می کنید؟

قبل از شروع به انجام ثبت درخواست برای نصب دوربین مداربسته در تهران باید چند سوال از خود بپرسید.

۱- چه مکان های نیاز به پوشش دارند؟

۲- آیا نیاز به ضبط صدای محیط لازم است؟

۳- نور کافی برای دوربین ها در شب وجود دارد؟

۴- چه نوع تکنولوژی برای دوربین های مداربسته لازم است؟

۵- وضوح تصاویر دوربین ها باید چقدر باشه؟

۶- به چه کسی نصب رو بسپاریم؟

در چند سال گذشته با توجه به اوضاع بد اقتصادی کشور افرادی به صورت غیر حرفه ای و کاملا آماتور اقدام به نصب دوربین مداربسته می کنند و بدون دانش فنی و اطلاعات این کار را انجام می دهند.

توصیه ما این است که نصب دوربین مداربسته خود را به افرادی بسپارید که شغل اصلی آن ها نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی می باشد و دارای سابقه کاری مفیدی باشند. تیم های نصب دوربین مداربسته ایمنیزه بعد از گذراندن دوره های حرفه ای و دریافت مدرک از سازمان فنی کشور در ایمنیزه مشغول به کار می شوند و به صورت دوره ای آموزش های ویژه ای در زمینه فعالیت خود مشاهده می کنند و تیم های نصب دوربین مداربسته ایمنیزه از محصولات نام  آشنا در حوزه دوربین های مداربسته استفاده می کنند که میتوان به نام های همچون: داهوا ، هایک ویژن ، هایلوک ، مکسرون و … اشاره کرد.

اگر شما هم نیاز به نصب دوربین مداربسته دارید، فقط کافیه با شماره ۸۸۵۰۰۷۴۶ تماس حاصل فرمائید.

زندگیتو، ایمنیزه کن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *