مقایسه NVR – DVR

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
NVR

مقایسه NVR – DVR (نحوه اتصال)

دوربین ها در DVR، از طریق کابل کواکسیال به ضبط کننده ویدیویی یا به اصطلاح  DVR متصل می شوند که دارای محدودیت هایی هستند:

  • از آنجا که کابل کواکسیال برق دوربین را تامین نمی کند، شما باید برای دوربین و دستگاه DVR تان برق جداگانه تامین کنید. این بدین معنی است که باید از دو سیم مجزا استفاده کنید. در واقع دو کابل در داخل یک کاور قرار دارند که یکی از آن ها برای برق و دیگری برای فیلمبرداری است. کابل ها در انتها جدا می شوند تا عملکردهای جداگانه ای ارائه دهند. به این ترتیب، لازم است شما دستگاه ضبط DVR خود را در نزدیکی پریز برق نصب کنید.
  • اندازه و استحکام کابل های کواکسیال می تواند شما را هنگام نصب با مشکل مواجه کند. کابل کواکسیال نسبت به کابل های اترنت استفاده شده با سیستم های NVR از قطر بیشتری برخوردار هستند. این امر موجب می شود نصب کابل ها در فضاهای کوچک، سخت تر شود. کابل های کواکسیال همچنین سفت تر هستند و انعطاف کم آن ها باعث بروز مشکلاتی می گردد.
  • کابل های کواکسیال استاندارد از صدا پشتیبانی نمی کنند. شما می توانید برای دریافت صوت از نوعی RCA استفاده کنید که قادرند صوت را هم منتقل کنند ولی با این وجود  DVR دارای تعداد محدودی درگاه ورودی صوتی است. فقط تعداد کمی از دوربین هایی که صوت را ضبط می کنند را می توان به DVR وصل کرد.
  • کیفیت تصویر انتقالی از کابل کواکسیال بعد از حدود ۹۰ متر کاهش می یابد. این امر می تواند موجب نظارت محدود تر شود. در ضمن کابل کواسیال را حتما باید با کیفیت بالا تهیه کنید زیرا کابل با کیفیت پایین نیز موجب از بین رفتن سیگنال در فواصل کوتاه تر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *