دوربین های مداربسته فیش آی – Fisheye Security Cameras

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
Fisheye Security Cameras

دوربین های مداربسته فیش آی – Fisheye Security Cameras

دوربین های امنیتی Fisheye در انواع مختلفی موجود است. اول زاویه دید پانوراما است. مشهورترین آنها دوربین های امنیتی با دمای ۱۸۰ و ۳۶۰ درجه است که امکان پوشش یک منطقه وسیع با یک دوربین را فراهم می کند. ما توصیه می کنیم برای فواصل کوتاه از چنین دوربینهای دید گسترده ای استفاده کنید زیرا نمای چشم ماهی می تواند حداکثر ۱۵ فوت تشخیص چهره در فیلم ضبط شده را برای فیلمهای مجاز قانونی در دادگاه فراهم کند. انتخاب دوم نوع سیگنال است. ما هر دو دوربین IP و HD را از طریق دوربین Coax به صورت چشم ماهی حمل می کنیم. لطفاً انتخاب خود را با استفاده از فیلتر محصول زیر انجام دهید و توضیحات هر محصول را با دقت بخوانید تا درباره سازگاری با DVR و NVR بیشتر بدانید. به خاطر داشته باشید که یک دوربین IP در یک NVR ضبط می کند و یک دوربین HD بیش از Coax در یک DVR ضبط می کند. دوربین های دید ۳۶۰ درجه به NVR های تخصصی برای Fisheye Dewarp نیاز دارند.

دوربین های مداربسته فیش آی
دوربین های مداربسته فیش آی

مرحله بعدی در تکامل امنیتی Fisheye

دوربین های تک چشم سنسور تکامل یک میدان دید کامل و بدون وقفه ۳۶۰ درجه و بدون نقطه کور ایجاد می کنند. Pelco بهترین قابلیت های کم نور را در میان رقبای برتر ارائه می دهد و وسیع ترین فاکتورها را در بازاریابی دوربین ۳۶۰ درجه IP دارد: داخلی ، خارجی ، مخفی در محیط داخلی ، فرورفتگی برای نصب سقف و سقف و گزینه فولاد ضد زنگ مقاوم.

همه دوربین های Evolution با سیستم مدیریت ویدئو و ضبط شبکه پیشرو امروزی ادغام می شوند و انعطاف پذیری و مقیاس پذیری سیستم را امکان پذیر می کنند.

برداشتن مرحله بعدی در آگاهی کامل از وضعیت ۳۶۰ درجه Fisheye

دوربین های تکامل با آگاهی کامل از موقعیت در یک میدان دید ۳۶۰ درجه ، تعدادی جریان ویدیویی را با انتخاب وضوح و همچنین مناطق حریم خصوصی قابل تنظیم و تشخیص حرکت فیلم در مناطق تعریف شده مورد علاقه ایجاد می کنند.

در حقیقت هیچ محدودیتی در چگونگی ارزش افزوده فناوری ۳۶۰ درجه ، همراه با بهترین فناوری اختراع نقص سه بعدی و یکپارچه در سیستم مدیریت ویدیو (VMS) وجود ندارد. بسیاری از وجوه دوربین Evolution 360-Degree و قابلیت های پزشکی قانونی آن به معنای واقعی کلمه بی حد و حصر هستند ، در هر برنامه ای که از نظارت بر شهر گرفته تا خرده فروشی تا بازی و موارد دیگر قابل تصور است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *