بهترین دوربین های امنیتی برای محافظت از آنچه در داخل خانه شماست

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
دوربین مداربسته

یکی از بزرگترین مزایای یک خانه هوشمند این است که شما می توانید بفهمید چه اتفاقی می افتد در حالی که واقعاً آنجا نیستید. خواه در حال بازدید از بچه ها ، حیوانات خانگی یا یک مجموعه جواهرات عجیب و غریب باشید ، یک دوربین امنیتی خانه ابزاری عالی برای مراقبت از چیزهای دور است.

اگرچه قابلیت ها از دستگاه به دستگاه دیگر متفاوت است ، اما دوربین های امنیتی داخلی به شما امکان می دهند از طریق فیلم زنده یا ضبط شده ، آنچه در خانه شما می گذرد را کنترل کنید. اما همه دوربین ها به یک اندازه ایجاد نمی شوند. برخی از آنها دارای زنگ هشدار هستند یا می توانند هنگام تشخیص فعالیت برای شما اعلان ارسال کنند ، برخی از آنها صدا دو طرفه ارائه می دهند ، برخی برای نظارت بر کودک شما و برخی حتی دو برابر هاب اتوماسیون خانگی کامل هستند.

ما طی چند سال گذشته بسیاری از دوربین های نظارت بر خانه را آزمایش کرده ایم ، بنابراین می دانیم که به دنبال چه چیزهایی مهم هستیم. به عنوان مثال ، شما می خواهید دوربینی تنظیم و استفاده از آن ساده باشد. علاوه بر این ، یکی از اولین ویژگی هایی که متوجه آن می شویم ، یک طراحی جذاب – البته محتاطانه – است. مهم است که دوربین مانند چیزی باشد که شما واقعاً در خانه خود می خواهید ، اما بسته به نیاز شما ممکن است نخواهید که بیش از حد برجسته شود.

دوربین مداربسته
دوربین مداربسته

پشتیبانی دستگاه نیز مهم است. دوربین های مورد علاقه ما به شما امکان می دهند از هرجایی چک کنید ، خواه برنامه ای روی تلفن شما باشد یا مرورگر وب. ویژگی های اضافی از دوربین به دوربین دیگر متفاوت است و هر یک از گزینه های برتر ما تنوع کافی را برای جدا کردن از بقیه مسابقات ارائه می دهند. همچنین ، به خاطر داشته باشید که دوربین های اینجا برای کمک به شما در نگه داشتن اطلاعات مربوط به آنچه در داخل خانه شما است ، طراحی شده اند. برای نگاهی به آنچه در خارج از کشور اتفاق می افتد ، بررسی بهترین دوربین های امنیتی خانه در فضای باز و بهترین دوربل های تصویری را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *