داهوا تکنولوژِی_DahuaTechnology

داهوا تکنولوژی به عنوان تامین کننده سیستمهای نظارت تصویری پیشرفته فعالیت خود را در سال 2001 میلادی اغاز نمود.

شرکت داهوا تکنولوژی بر اساس گزارش IHS در سال 2015، دومین سهم بزرگ بازار دوربین مداربسته را داشته و دارد. راه حل های داهوا از دوربین های مدار بسته با کیفیت و پیشرفته گرفته تا نرم افزار نظارت تصویر و انتقال تصویر، کیفیت، اطمینان و ثبات بی‌نظیری ارائه می‌دهد.

داهوا تکنولوژِی_DahuaTechnology

داهوا تکنولوژِی_DahuaTechnology

داهوا تکنولوژی با بیش از 16000 کارمند و200 دفتر استانی در چین و همچنین 53 شرکت فرعی و نمایندگی در خارج از کشور را پوشش داده ، محصولات و خدمات داهوا در 180 کشور و منطقه عرضه میشود.. از زمان راه اندازی اولین DVR جاسازی شده 8-کانال صنعتی این صنعت در سال 2002 ، خود را وقف نوآوری فناوری کرده است و به طور مداوم سرمایه گذاری خود را در تحقیق و توسعه افزایش می دهد و حدود 10٪ از درآمد فروش سالانه خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می دهد. این شرکت همچنان به جستجوی فرصتهای نوظهور مبتنی بر فناوری های ویدئویی IoT می پردازد و در حال حاضر در زمینه بینایی ماشین ، سیستم های کنفرانس ویدئویی ، هواپیماهای بدون سرنشین حرفه ای ، پلاک های الکترونیکی ، RFID و روباتیک و غیره مشغول به کار شده است.

Dahua Technology  به عنوان یک شرکت ملی فناوری پیشرفته ، با موفقیت در ماه مه سال 2008 شرکتی با نام تجاری عمومی در بورس شنژن شد (SZSE: 002236). با دارا بودن یک ایستگاه تحقیقاتی ملی پس از دکترا بعنوان یک مرکز ملی فناوری ملی و دارای مجوز فعالیت می کند. شرکت آزمایشی نوآورانه ملی. این پروژه دارای 4 پروژه برنامه ملی مشعل ، 5 پروژه ملی صنعتی پیشرفته و همچنین 2 دستگاه ملی الکترونیکی “هسته اصلی ، تراشه های سطح بالا و نرم افزار اساسی” است. این شرکت متقاضی بیش از 2500 اختراع ثبت شده ، از جمله بیش از 150 اختراع ثبت شده بین المللی است.

داهوا تکنولوژِی_DahuaTechnology

داهوا تکنولوژِی_DahuaTechnology

دسته بندی محصولات شرکت داهوا عبارتند از :

سیستم های نظارت تصویری CCTV

سیستم حمل و نقل هوشمند SMART TRAFFIC
سیستم های ساختمان هوشمند BMS
کنترل دسترسی ACCESS CONTROL
در بازکن تصویری INTERCOME
سیستم دزدگیر ALARM SYSTEM
قفل های هوشمند SMART LOCK

محصولات داهوا در سطوح مختلف

جهت سهولت در انتخاب مناسب توسط مشتریان، شرکت داهوا Dahua کلیه محصولات اعم از دوربین مدار بسته و دستگاه دی وی ار (DVR) و ان وی ار (NVR) را در سه سطح ارائه می‌کند. دامنه این سه سطح کالاها از محصولات مقرون به صرفه با قیمت مناسب تا محصولاتی با تکنولوژی‌های پیشرفته و مدرن متغیر است و شامل سری Lite، سری Pro و سری Ultra هستند.

خط تولید این کمپانی به طور گسترده برای ارائه خدمات به نیازهای مسکونی / تجاری و شرکت ها با امنیت بالا طراحی شده است. علاوه برآن در خرده فروشی ها، مدارس، هتل ها، بانک ها، بیمارستان ها، بزرگراه ها، عوارضی ها (کنترل ترافیک) با امنیت و اطمینان بالا استفاده شده است. طراحی و ساخت محصولات با کیفیت داهوا، توسط بسیاری از مارک های بین المللی قابل اعتماد صورت میگیرد.

گواهینامه های بین المللی
این شرکت با دریافت گواهینامه ها و استاندارد های بین المللی مختلف سعی در توسعه بازارهای خود بصورت مستمر را داشته است. برخی از گواهینامه هایی که توسط این شرکت دریافت شده است عبارتند از: ISO9001:2000; ISO 14001:2004; OHSAS18001:2007, USA UL, USA FCC, EU CE, CN CCC, AU C-tick, ROHS و گواهینامه محیط زیست WEEE.

داهوا تکنولوژِی_DahuaTechnology

داهوا تکنولوژِی_DahuaTechnology

رسالت کمپانی داهوا تکنولوژی

متعهد به ماموریت “ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی باهوش تر” ، فناوری داهوا  به ارزش اصلی “مشتری محور” پایبند خواهد بود ، با کیفیت و خدمات عالی به بازار ارائه می دهد تا ارزش بیشتری برای مشتریان ایجاد کند و تلاش های بی وقفه ای را انجام دهد. جامعه ای امن ، هوشمند ، راحت و کارآمد ایجاد کند.

منبع :

DAHUA TECHNOLOGY

فراگسترالکترونیک