شركت فراگستر پرشیا الكترونیك در سال ۱۳۸۲ با هدف تامین تجهیزات، طراحی، مشاوره و اجرای سیستمهای حفاظت الکترونیک وارد اقتصاد کشور گردید.

شركت فراگستر پرشیا الكترونیك با بهره گیری از گروه های تخصصی در شاخه های متنوع،فعالیت گسترده ای در زمینه ی خدمات پس از فروش دارد.شرکت فراگستر نماینده انحصاری شرکت های MAXRON ، Albatron تایوان، Optina مالزی، SENTRY 360 آمریکا، SURVEON تایوان، NETAVIS اتریش، ۷ TECH.در ایران می باشد.

چرا باید فراگستر را انتخاب کنید؟

چرا باید فراگستر را انتخاب کنید؟

یکی از مهمترین عواملی که یک شرکت در زمینه تکنولوژی از دیگر شرکت ها متمایز می نماید، به روز بودن محصولات و هماهنگی با پیشرفت های جهانی است. شرکت فراگستر پرشیا الکترونیک با راه اندازی واحد تحقیق و توسعه R&D و ایجاد ارتباط نزدیک با واحدهای تحقیقی و توسعه شرکت های بزرگ جهانی توانسته جایگاه ویژه ای در بازار ایران را به خود اختصاص دهد.

از دیگر عواملی که شرکت فراگستر الکترونیک را از بقیه شرکت ها در این حوزه متمایز نموده است، ارائه خدمات مشاوره ای در بخش های مختلف می باشد. ارائه خدمات مشاوره به منظور نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و تعیین نیازهای فنی منطبق با نیاز مشتریان، ارائه خدمات مشاوره بازاریابی و فروش به نمایندگان استانی و عاملیت های شهرستان ها ارائه خدمات مشاوره فنی به منظور ارتقا سطح دانش فنی محصولات در دفاتر نمایندگی در سراسر کشور انجام میشود.

کلیه محصولات اعم از دوربین های مداربسته و دستگاه های ذخیره سازی که توسط شبکه توزیع شرکت فراگستر الکترونیک عرضه می گردد، شامل گارانتی و خدمات پس از فروش در سراسر کشور می شود.مدت زمان ارائه خدمات در واحد گارانتی شرکت فراگستر الکترونیک حداکثر ۷۲ ساعت بوده و در صورت بروز مشکلاتی که مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشند.کلیه فعالیت ها و خدمات قابل ارائه توسط شرکت فراگستر الکترونیک به صورت سیستماتیک بوده لذا بدین ترتیب هرگز همکاران و مشتریان گرامی در همکاری با شرکت فراگستر الکترونیک دچار مشکل و اتلاف وقت و زمان نخواهند شد. خرید وواردات کالا، توزیع دوربین های مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه IP ، خدمات پس از فروش و گارانتی، اخذ نمایندگی و عاملیت فروش در سراسر کشور، همه و همه به صورت سیستماتیک صورت می پذیرد.

دوربین های مداربسته شرکت فراگستر

شرکت فراگستر با برند های داهوا و مکسرون و ناظر و آلباترون و تیاندی و آبتینا با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تمام نیاز های شما مشتریان عزیز را پوشش میدهد.

از دیگر اقدامات شرکت فراگستر الکترونیک

فراگستر در راستای ارتقا سطح فرهنگ وآموزش شهر امن در سال ۹۶ اقدام به برگزاری ۱۵ سمینار در سراسر کشور نموده است.این شرکت با همکاری جهاد دانشگاهی خواجه نصیر اقدام به راه اندازی اولین دوره دانشگاهی حفاظت الکترونیک پودمانی  کرده است. در این واحد تولیدی تخصصی ترین آزمایشگاه حفاظت الکترونیک درخاورمیانه تجهیز شده است.

گارانتی فراگستر الکترونیک

شرایط گارانتی

تمامی محصولاتی که شرکت فراگستر الکترونیک عرضه میکند از 25 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش برخوردار هستند. از آنجا که نمایندگان شرکت در سراسر کشور حضور دارند همین امر امکان ارائه خدمات پس از فروش را در همه مناطق کشور فراهم میسازد. شما می توانید در صورت نیاز با تماس با دفتر مرکزی آدرس و شماره تماس نمایندگان استانی را بدست آورید. مدت زمان گارانتی محصولات شرکت داهوا که توسط شرکت فراگستر گارانتی شده باشند ، 25 ماه از زمان خرید دستگاه محاسبه و منظور می گردد. مدت زمان ارائه خدمات در واحد گارانتی حداکثر 72 ساعت بوده و در صورت بروز مشکلاتی که مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشند، این شرکت یک دوربین به عنوان جایگزین تا زمان تعمیر دوربین ارائه خواهد نمود.

منبع : https://faragostar-co.com