مکسرون _ Maxron Technology

کمپانی مکسرون در سال ۱۹۹۹ فعالیت خود را بر پایه طراحی و توسعه سیستم های امنیتی با ایجاد ۱۵۰۰ رده ی شغلی در کره جنوبی آغاز کرده و یک تولید کننده حرفه ای در زمینه امنیت و نظارت است.

سخت افزار و نرم افزار هر دو دارای طراحی ماژولار و دارای انعطاف پذیری برای تنظیمات مختلف ، مقیاس های مختلف برنامه ها و گسترش آینده هستند.

این کمپانی  با سهام حدود 55درصد کره جنوبی  و 45درصد در کانادا در زمینه امنیت مشغول به کار است.. در سال ۲۰۰۵ کمپانی مکسرون جهت ارتقا هر چه بهتردر تمامی بخش ها از جمله  طراحی، بخش تولید و فروش ، اقدام به خرید شرکت Lexter جهت طراحی های  پیشرفته تر نمود. در بازه سالهای ۲۰۰۷ الی ۲۰۰۹ کمپانی مکسرون جهت افزایش تجارت خود محصولات و تکنولوژی خود را به بیش از ۸۵ کشور دنیا ارسال نمود.این شرکت از ابتدا تا به امروز متعهد به ارایه محصولات با تکنولوژی روز و بالاترین کیفیت ممکن بوده است همچنین سخت افزار و نرم افزار هر دو دارای طراحی ماژولار و دارای انعطاف پذیری برای تنظیمات مختلف ، مقیاس های مختلف برنامه ها و گسترش آینده هستند.

مکسرون _ Maxron Technology

مکسرون _ Maxron Technology

به این ترتیب شرکت فناوری مکسرون به عنوان یکی از اعضای گروه Onvif تبدیل شده است تا بتواند با نوآوریهای سریع رشد کند. در بازار جهانی ارتقا فروش محصولات اولویت شرکت مکسرون بوده لذا این شرکت متهعد به توسعه محصولات جدید در حوزه سیستم های امنیتی است. دوربین های مداربسته مکسرون توسط شرکت چینی داهوا در انواع دوربین های تحت شبکه و دوربین های HD با تکنولوژی HDCVI تولید می شود.

براساس افزایش فروش در بازارهای جهانی ، ماکسرون نیز متعهد است محصولات جدیدی را فراتر از سیستم های مدار بسته توسعه دهد. برای این منظور ، در سال 2016 ، محصولات Smart Home نیز برای تحقق نیازهای رو به رشد برنامه های هوشمند در بازار جهانی به سبد فروش شرکت اضافه شد.

حوزه فعالیت شرکت

۱.سیستم های کنترل دسترسی (access control)

۲.خاته هوشمند (Smart Home/office)

۳.دستگیره_قفل هوشمند (Smart lock)

۴.حفاظت پیرامونی_دزدگیر هوشمند (Burglar alarm)

مکسرون _ Maxron Technology

مکسرون _ Maxron Technology

دستگاه کنترل کننده تجهیزات ریموت دار

با این دستگاه میتوان سیستم هایی مانند تلویزیون ، کولر گازی ، پرده الکتریکی و تمامی تجهیزاتی که در منزل و یا محل کار شما دارای ریموت کنترل میباشد را کنترل نمود .

ویژگی های دستگاه کنترل کننده تجهیزات ریموت دار | خانه هوشمند :

۱-  پروتکل ارتباطی (Smart Room/Zigbee) بر اساس استاندارد IEEE 802.15.4

۲- جایگزین مناسب برای ریموت کنترل سیستم های نظیر تلویزیون ، تهویه هوا ، پروژکتور و غیره.

۳- انتشار سیگنال IR در زاویه مناسب با دقت بالا

۴- ضریب ایمنی بالا و انتقال سیگنال پایدار

۵- درک زمان راه اندازی یا برقراری ارتباط ، کنترل یا مدیریت صحنه.

مکسرون _ Maxron Technology

مکسرون _ Maxron Technology

راهنمای نرم افزار مدیریت کنترل دسترسی

در سیستم کنترل دسترسی بخش قفل ها، خواننده های رمزهای عبور ( اعم از کارت و یا اثر انگشت ) و اعتبارات، ملموس هستند اما مهم ترین بخش در اکسز کنترل نرم افزار مدیریت است که در آن همه چیز کنترل می شود.

دستگیره هوشمند مکسرون با قابلیت کنترل با ریموت

این دستگاه ترکیبی از قفل هوشمند و دوربین و زنگ درب است.دستگیره هوشمند با روش های متفاوت شناسایی از قبیل اسکنر اثر انگشت کارت و رمز.

  • دستگیره هوشمند مکسرون MX-SH-SL-01
  • دستگیره هوشمند با روش های متفاوت شناسایی از قبیل اسکنر اثر انگشت کار و رمز عبور.

ویژگی ها:

.1وضعیت ارتباط: تحت استاندارد IEEE 802.15.4

2.پشتیبانی از روش های مختلف عبور

کنترل از راه دور:۱.بوسیله نرم افزار موبایل ۲. NFC ریموت کنترل

کنترل محلی:۱.رمز عبور .۲کارت ۳.کلیدهای سنتی

.3امکان استفاده از دو روش به صورت همزمان برای امنیت بیشتر (مانند اثر انگشت و رمز عبور)

.4پشتیبانی از ارتباط با سایر تجهیزات خانه هوشمند مکسرون

.5پشتیبانی از روشن شدن و خاموش شدن به موقع برای مصرف بهینه باتری و امنیت بیشتر

.6پشتیبانی از قفل شد سیلندری B Lock و همچنین بولت فولادی AN2

.7مصرف بسیار کم باتری برای استفاده مدت بیشتر

.8پشتیبانی از کلید های سنتی برای زمان های اضطراری

مکسرون _ Maxron Technology

مکسرون _ Maxron Technology

دزدگیر هوشمند مکسرون

به نسبت دزدگیر های در بازار مانند کلاسیک و جی ام کا و غیره در سطح بالاتری قرار دارد.به افرادی که قصد تجهیز محل کار یا سکونت خود مانند فروشگاه‌های کوچک و متوسط، دفاتر اداری و تجاری،منازل مسکونی و آپارتمان، کارگاه و … به سیستم دزدگیر را دارند، این پنل پیشنهاد می‌شود. دزدگیر اماکن از جمله سیستم های اعلام سرقت است که عملکرد مخصوص به خود را دارد.

عملکرد سیستم اعلام سرقت به صورتی است که با تشخیص حرکت در محیط می تواند پیغام را توسط سنسورها یا چشمی ها به پنل اصلی منتقل و پنل اصلی نیز این پیغام را به صورت های مختلف پیام کوتاه، تماس تلفنی و یا نرم افزار) می تواند به مخاطبین یا افراد سازمان اعلام کند. پنل دزدگیر هوشمند مکسرون دزدگیر تمام لمسی میباشد.

خانه هوشمند مکسرون

کنترل منزلتان را در دست بگیرید!

سیستم خانه هوشمند یک سیستم تشخیص صوتی هوشمند است که با نصب ماژول های مخصوص برای وسایل برقی و مکانیکی بر روی گوشی و سیستم کامپیوتری ساختمان را هوشمند و دراختیار داشت.این سیستم  با درک و فهم زبان طبیعی کار میکند.این دستگاه قادر است وظایف مختلفی را نظیر خاموش و روشن کردن چراغ ها،قفل درها،پخش موسیقی،کنترل گجت های هوشمند خانگی و..انجام دهد وشما میتوانید از هر مسافت دور کنترل منزل خود را از طرق اینترنت در دست بگیرید.

معرفی برند مکسرون تکنولوژی

معرفی برند مکسرون تکنولوژی

منبع : MAXRON